Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (Dz. U. UE L 119 z dn. 04.05.2016 r. str. 1)

informuję, iż:

1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Skłodowskie-Curie, 05-800 Pruszków, ul. Mostowa 6, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 758-67-48, którą reprezentuje dyrektor szkoły.

2. Dane kontaktowe inspektora danych osobowych – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji praw i obowiązków wynikających z realizacji obowiązku szkolnego, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c RODO i przechowywane przez okres niezbędny do realizacji tegoż obowiązku. Okres przechowywania tejże dokumentacji regulują odrębne przepisy.

4. Odbiorcą danych są instytucje upoważnione z mocy prawa, upoważnieni pracownicy oraz przedsiębiorstwa z którymi zawarto umowy powierzenia danych tj. Synergia Librus e-dziennik.

5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do posiadanych przez administratora danych, ich uzupełniania, sprostowania, aktualizacji lub usunięcia oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO.

6. Udostępnienie danych jest wymogiem ustawowym.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane nie będą podlegały profilowaniu

Odsłon artykułów:
2224840

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem