1. Świetlica jest czynna codziennie w godzinach 700 – 1730.
  2. Do świetlicy przyjmowani są uczniowie klas 0 – 3, których rodzice pracują oraz uczniowie oczekujący na zajęcia dodatkowe.
  3. Do świetlicy obowiązują zapisy na każdy rok szkolny.
  4. Zapisanie dziecka – to wypełnienie karty uczestnika świetlicy i dostarczenie jej do świetlicy.
  5. Dziecko ze świetlicy może odebrać osoba wpisana do karty lub posiadająca inne pisemne upoważnienie od rodzica.
  6. Prosimy o wpisanie ISTOTNYCH informacji o dziecku. Np. choroby, uczulenie, itp., a także informacji o ewentualnych zajęciach dodatkowych, na które dziecko będzie uczęszczało.
  7. Dziecko może zostać WYPISANE ze świetlicy w każdej chwili – jest to decyzja rodzica. Można też zgłosić czasową nieobecność dziecka.
  8. Przy zapisie dziecka do świetlicy wypełniana jest deklaracja wpłaty (w świetlicy) na potrzeby świetlicy. Jest to dobrowolna i jej wysokość zależy od Państwa.
  9. Pieniądze uzyskane z wpłat wracają do Państwa dzieci i są przeznaczone za zakup nagród w organizowanych przez nas konkursach, na zakup klocków, artykułów plastycznych, sprzęt sportowy – wykorzystywany w czasie zajęć. A także na prezenty z okazji urodzin, Mikołajek, Dnia Dziecka.
  10. Konkursy, które organizujemy to konkursy plastyczne, całoroczne tematyczne, świąteczne, ekologiczne (zbiórka surowców wtórnych – różnych)
  11. Zajęcia prowadzone w świetlicy to głównie zajęcia plastyczne, techniczne, sportowe, komputerowe, czytelnicze.
  12. Informacje o pracy świetlicy zamieszczane są na stronie internetowej szkoły oraz tablicach informacyjnych w świetlicy.
  13. BEZPOŚREDNI numer telefonu do świetlicy 781 208 508.