20160924_121612.jpg

więcej zdjęć poniżej

W sobotę 24 września, do Parku Sokoła, kto mógł, zabrał ze sobą czworonożnego przyjaciela. Współorganizatorem ostatniego w sezonie jesiennym "Śniadania" było bowiem Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt z Pruszkowa. Odbył się Konkurs Piękności dla pupili i gra terenowa. Można było spróbować domowych przetworów, znaleźć ciekawe ubranie w plenerowej szafie, obejrzeć wystawę czarno-białych fotografii, sterować modelami aut, przygotować podpłomyki i nauczyć się udzielania pierwszej pomocy. Dla maluchów, jak zwykle, strefa zabawy... :)
Z okazji 100-lecia Pruszkowa, każdy uczestnik "Śniadania", mógł własnoręcznie wybić pamiątkową monetę.
Pogoda dopisała, humory również a "nasze" (dziewiątkowe) zwierzaki chętnie pozowały do zdjęć.
Następne "Śniadanie"- wiosną 2017r.