Mamy miejsce na podium i wyróżnienie na

II Warszawskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej

"Zaufaj Panu"!

28 kwietnia 2011 r. w Szkole Podstawowej Nr 11 w Warszawie odbyły się przesłuchania na II Warszawskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Zaufaj Panu"!

Naszą szkołę reprezentowała Milena Młynarz z kl. 5a, duet Madga Wójcik kl. 5a i Kasia Wójcik kl. 3c oraz zespół "Gloria" w składzie : Milena Młynarz z kl. 5a, Madga Wójcik kl. 5a, Julia Woźnicka kl. 5a, Ada Samoraj kl. 5a, Ola Okuń kl. 5a, Patrycja Wronka kl.5a i Kasia Wójcik kl. 3c.

Występ uczennic wzbudził duże zainteresowanie wśród organizatorów Festiwalu i nasza szkoła została zaproszona do udziału w jesiennym przeglądzie piosenki "z dobrym tekstem".

W sobotę 14 maja zespół "Gloria" oraz solistka Milena Młynarz zostały zaproszone na koncert laureatów festiwalu.

Milena otrzymała wyróżnienie w III kategorii wiekowej solistów (klasy 4-6), natomiast zespół "Gloria" zdobył III miejsce w III kategorii wiekowej zespołów (klasy 4-6).

Dziękujemy za przygotowanie p. Annie Stefaniuk i gratulujemy sukcesu!

A oto dyplomy i puchary:

milena

gloria