Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

 

igrzyska mlodziezy

9 maja 2014 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych o Mistrzostwo Miasta i Mistrzostwo Powiatu.

 

Drużyna dziewcząt (w składzie: Anna Adamczyk - 6a, Jaśmina Różańska - 6b, Kinga Bombała - 6c, Aleksandra Walska - 6a, Anna Biedź - 5d, Paula Porzezińska - 5c) zajęła I miejsce w mieście i I miejsce w powiecie.

Drużyna chłopców (w składzie: Aleksander Stańczyk - 6c, Jakub Zajdel - 6c, Adrian Chromiec - 6c, Jakub Chojnowski - 6c, Kacper Kamiński - 5d, Adrian Polkowski - 5d, Grzegorz Ostrowski - 5b) zajęła II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie.

Gratulujemy!


Odsłon artykułów:
1675327

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem