Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

20160514_170029.jpg

więcej zdjęć poniżej

I my tam byliśmy i mocno zmokliśmy ;-)))
W ramach Nocy Muzeów, 14 maja 2016r., wybraliśmy się na rowerowy spacer po najstarszej części miasta Pruszkowa. Wycieczkę zorganizowało Muzeum Dulag 121. Ważne historycznie miejsca, wiele ciekawostek, dużo pytań od uczestników, świadczących o zainteresowaniu tematem... Edukacja na "dwóch kółkach". Świetne połączenie! Jedynie pogoda nie stanęła na wysokości zadania :-(((

RSz

* Dla tych, którzy przeczytali powyższą informację a nie są związani z SP9: Żbików to dzielnica Pruszkowa a nasza szkoła znajduje się w tej właśnie części miasta.

Odsłon artykułów:
2616397

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem