Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

 20160528_112747.jpg

więcej zdjęć poniżej

Na ten dzień z niecierpliwością czeka wielu uczniów naszej szkoły. Z okazji Dni Pruszkowa, co roku, MZO organizuje dla dzieci zawody na symulatorach wioślarskich. Rywalizacja jest niezwykle zacięta a obserwowanie "swojej" łódki na ekranie monitora motywuje i dodaje sił.
Zawody prowadzi nie kto inny, tylko sam Kajetan Broniewski (wioślarz, brązowy medalista IO w Barcelonie).
Najlepsi otrzymują nagrody rzeczowe a wszyscy zawodnicy słodycze i drobne upominki. Można też skorzystać z trampoliny i zgłębić tajniki malowania na szkle (recykling!).
A w tym roku... dodatkowy sukces!! Udało się namówić na "wioślarski" start również dorosłych i rozegrać rodzinną konkurencję. W kategorii "Mama+córka" wygrała p. Ania z Magdą a w kategorii "Tata+córka"- p. Ihar z Natalią.

Gratulujemy!

Renata Szcześniak

Odsłon artykułów:
2616394

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem