Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

więcej zdjęć poniżej

Upał trudny do wytrzymania, nawet w cieniu drzew ale znaleźli się śmiałkowie (w tym, ja), którzy odwiedzili tę plenerową imprezę. Były spotkania z ludźmi sportu - Jackiem Rybczyńskim, koszykarzem, trenerem Liderek Pruszków, Robertem Kochańskim - dyrektorem klubu Znicz Pruszków, trenerem piłkarskim, dawniej zawodnikiem (wspólna fotka, a jakże!), Łukaszem Borkowskim - trenerem plywania (sekcja pruszkowska ma swoje sukcesy także w Europie). Tradycyjnie różne stanowiska z aktywnością fizyczną (i nie tylko). Zebrałam sie na odwagę i spróbowałam sił w WRC. Sterowanie modelem sportowego auta wcale nie było proste.
Niektóre atrakcje "śniadaniowe" zostały uwiecznione. Fotoreportaż w załączeniu.

Pozdrawiam wakacyjnie - Renata Szcześniak

Odsłon artykułów:
2616407

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem