Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

 

DSC05246

Od lat Mikołajki kojarzą się z wielką przyjemnością i tajemniczością. Co roku każde dziecko z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi je św. Mikołaj i przyniesie jakiś upominek. Warunek - trzeba być TYLKO grzecznym!! 

 

Dzieci, które biorą czynny udział w życiu świetlicy musiały być bardzo grzeczne, bo i do nich 6.12.2012 przybył. św. Mikołaj.  Gdy wszystkie prezenty zostały już rozdane na każdej twarzyczce pojawił się szeroki uśmiech. Na "do widzenia" Mikołaj usłyszał gromkie "DZIĘKUJEMY".
 
Oprócz odwiedzin siwobrodego staruszka dzieci przygotowały krótkie przedstawienie dotyczące życia i zainteresowań Mikołaja.
 

Odsłon artykułów:
2616414

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem