Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

 

 

 DSC04196

We środę 3 października 2012 w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Języków Obcych. Ideą obchodów tego Dnia było propagowanie wśród młodzieży znaczenia nie tylko znajomości języków obcych, ale także kultury, historii oraz mentalności krajów europejskich.

 

W ramach Dnia Języków Obcych uczniowie pod czujnym okiem wychowawców podjęli się następujących zadań: przygotowali plakaty informacyjne w różnych językach, dotyczące ciekawych miejsc, zabytków i atrakcji turystycznych danego kraju. Odbyła się również prezentacja dialogu a także wykonanie piosenek w danym języku.

Spotkanie z językami obcymi przygotowali nauczyciele języka angielskiego p. Wanda Wacewicz i p. Sławomir Bączkowski.


 

 

 

 

Odsłon artykułów:
2542078

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem