8.06.2013 w naszej szkole odbył się już XI PIKNIK SZKOLNY. Mimo niespodziewanych opadów deszczu PIKNIK zaliczamy do udanych.
Tradycyjnie można było zjeść coś słodkiego, coś ciepłego i coś pysznego. Nie obyło się bez zmian wizerunku – malowania twarzy, włosów i paznokci, które cieszyło się dużym powodzeniem. Podobnie dużym zainteresowaniem cieszył się punkt, w którym można było kupić coś modnego dla każdego czyli „Tani Armani”.

Wśród atrakcji dla młodzieży nie możemy zapomnieć o zawodach sportowych, które odbywały się w hali sportowej.

Piknikowi goście mogli bliżej przyjrzeć się samochodowi strażackiemu, a także środkom transportu policji.
Nowością na naszym pikniku był udział Jednostek Strzeleckich - OSW oraz Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej.
PIKNIK swoim występem uświetniła Orkiestra Dęta „Pruszkowianka”.
Dziękujemy wszystkim, bez których ten PIKNIK nie byłby tak udany!