DSC08830więcej zdjęć w galerii

Wesoły i artystyczny początek wiosny w „dziewiątce”.

21.03.2014 r. z okazji I Dnia Wiosny w naszej szkole odbyły się okolicznościowe imprezy.

Wspólne spotkanie uczniów klas 4 – 6 rozpoczęło się przypomnieniem staropolskich zwyczajów, związanych z początkiem wiosny oraz kapryśności pogody rozpoczynającej się pory roku. Następnie odbył się Pokaz Mody Wiosennej, którą prezentowali uczniowie z każdej klasy. Po nim podziwialiśmy niesamowite umiejętności wokalno – taneczne uczniów w Pokazie Talentów w kategorii: śpiew, taniec, recytacja, gra na instrumencie. Występy były na bardzo wysokim poziomie, porwały widzów, którzy wspaniale się przy nich bawili.

Zwycięzcą w Pokazie Mody Wiosennej została przedstawicielka klasy 4b, a w Pokazie Talentów wygrały Kasia Wójcik z klasy 6c oraz Ola Walska z klasy 6a.

Wszyscy uczestnicy pokazów otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody.

Tego dnia został również rozstrzygnięty konkurs dla uczniów klas 4 – 6 „Łaciate i kudłate” na najciekawsze zdjęcie zwierzęcego pupila.

Wszystkim występującym i widzom dziękujemy za dobrą zabawę.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

p. Urszula Szulich