film poniżej

8.04.2014 na scenie głównej naszej szkoły, uczniowie z grupy teatralnej zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu o wiele znaczącym tytule "Humba Bumba Bang!".

W czasie występu gościliśmy pana prezydenta Jana Starzyńskiego, przedstawicieli Wydziału Edukacji w Pruszkowie oraz pruszkowską telewizję kablową.

Młodzi aktorzy wcielili się w role zwierząt z afrykańskiej dżungli. Główni bohaterowie przedstawienia żyrafka, nosorożec i kameleon postanawiają zmienić swój wygląd. Zmiana jednak nie wychodzi im na dobre. Dochodzą do wniosku, że najlepiej być sobą, bo tylko wtedy można w pełni się realizować.

{jgflv file:=[images/stories/video/piosenka finalowa humba.flv]width:=[440] height:=[320]}