więcej zdjęć poniżej

Dnia 6 maja 2016 r. po raz piąty w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Kościuszki odbyła się  Pruszkowska Gala Samorządowego Konkursu „8 Wspaniałych” Młodzieżowego Wolontariatu. W tym roku nagrody odebrało 15 wolontariuszy ze wszystkich szkół pruszkowskich.

Tytuł „Wspaniałego” wolontariusza z rąk Pana Prezydenta Miasta Pruszkowa otrzymały liderki szkolnego wolontariatu: Gabriela Ciurkowska, Karolina Ptak uczennice klasy 6c. Szczególne podziękowania za zorganizowanie i przeprowadzenie gminnego konkursu otrzymała nasza Pani Dyrektor. Całość gali profesjonalnie poprowadziła Pani Urszula Szulich. Program uświetniły występy wokalistek zespołu Mostowe Nutki z naszej szkoły.

Występy bardzo podobały się, a publiczność nagrodziła je głośnymi brawami.

Koordynatorem konkursu z ramienia Urzędu Miasta jest od wielu lat Pani Iwona Kałęcka. Tegoroczna edycja konkursu była naszym szkolnym dużym sukcesem.