więcej zdjęć poniżej

18 października 2013 roku uczniowie z klas: 5a, 5b, 5c, 5d, 4a, 4b, 4c razem z wychowawcami wybrali się do Domu Kultury „Arsus” w Ursusie na przedstawienie pt.: "Przygody Tomka Sawyera", w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

Sztuka została zrealizowana według powieści Marka Twaina, pod tym samym tytułem.

Tematem spektaklu były przygody tytułowego bohatera o imieniu Tomek i jego przyjaciela Hucka Fina.

Wszystkim bardzo podobały się dekoracje oraz kostiumy i kreacje aktorskie, a zwłaszcza Tomka, Hucka, ciotki Polly i Becky, bowiem ułatwiały widzom przeżywanie kolejnych przygód bohatera.

Przedstawienie było wzbogacone rytmiczną i wesołą muzyką. Podczas oglądania wszyscy bardzo dobrze się bawili, ponieważ aktorzy cały czas rozbawiali publiczność.

Uczniom bardzo podobała się sztuka, gdyż wychodzili uśmiechnięci, zadowoleni i pełni wrażeń.