Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

Chcielibyśmy Państwu przypomnieć o terminach składania wniosków - do Liceum Ogólnokształcącego Sportowego i Szkoły Mistrzostwa Sportowego do 22 czerwca 2020 r. Prosimy o przesyłanie wypełnionego i zeskanowanego wniosku drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w związku z ograniczeniami wynikającymi z sytuacji epidemicznej.
W przypadku niemożności wysłania wniosku drogą mailową, istnieje możliwość złożenia dokumentów poprzez skrzynkę podawczą znajdującą się w holu szkoły w godzinach 7-18, oraz dodatkowo NA PROŚBĘ RODZICÓW w sobotę 20.06.2020 r. w godzinach 10-14.

Do Liceum Ogólnokształcącego wnioski można składać do 10 lipca 2020 r.

Link do strony z informacjami dot. rekrutacji https://www.zsoispruszkow.pl/rekrutacja/rekrutacja.html

Oświadcznie dla rodziców uczniów klas ósmych

INFORMACJA DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia              27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż:

Czytaj więcej: Oświadczenie dla rodziców uczniów klas ósmych

Odsłon artykułów:
2976161

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem