więcej zdjęć poniżej

„A to miej na pilnej pieczy, abyś czytał, kiedy tylko możesz.”

Mikołaj Rej

22 października 2015 roku uczniowie z Klubu Młodego Czytelnika zaprosili do biblioteki szkolnej swoich młodszych kolegów z klasy pierwszej do wysłuchania czytanych przez nich fragmentów książki pani Beaty Kołodziej pt. „Pamiętnik wielickiego skrzata”.

Pierwszakom tak bardzo spodobała się ta historia, że prosiły  o oto, aby  jeszcze kiedyś mogli posłuchać dalszych losów soliludków.

„A to miej na pilnej pieczy, abyś czytał, kiedy tylko możesz.”

Mikołaj Rej

Dnia 22 października 2015 roku uczniowie z  Klubu  Młodego Czytelnika zaprosili do biblioteki szkolnej swoich młodszych kolegów  z klasy pierwszej do wysłuchania czytanych przez nich fragmentów książki  pani Beaty Kołodziej pt. „ Pamiętnik wielickiego skrzata”.                                               Pierwszakom bardzo spodobała się ta historia, że prosiły  o oto ,aby  jeszcze kiedyś mogli posłuchać  dalszych losów soliludków.                                                                                                                              Starsi uczniowie odkryli, że czytanie innym to duża przyjemność, dlatego postanowili zaprosić  młodszych kolegów na następne spotkanie.