Święta Bożego Narodzenia to czas strojenia choinki, śpiewania kolęd. To także czas na inscenizacje jasełek bożonarodzeniowych. Czas na to, aby zatrzymać się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, przeżyć chwile refleksji i zadumy.

Każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły przygotowują Jasełka. Tym razem przyjęli na siebie to ważne zadanie uczniowie z klasy 6a wraz ze swoją wychowawczynią p. Anną Mroczek – i wykonali je na „6” z plusem. Wspaniała gra aktorska, przepiękne kostiumy, specjalnie dobrana muzyka, śpiew kolęd i odpowiednia scenografia – sprawiły, że mogliśmy obejrzeć niepowtarzalne widowisko.

Po występie Pani Dyrektor wręczyła nagrody za udział w konkursie na najpiękniejszą Szopkę Betlejemską.