więcej zdjęć poniżej

8 stycznia 2016 uczniowie klasy 6a odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Pruszkowie.

Korzystając z faktu, że rozpoczął się Nowy Rok młodzież zaprezentowała krótki program artystyczny. Chore osoby entuzjastycznie reagowały na występ, nagradzały uczniów brawami i przyłączały się do kolędowania.

Pod koniec wizyty uczniowie wręczyli Siostrze Przełożonej pamiątkowy „obrazek”, który składał się z podpisanych, imieniem każdego, serduszek oraz cytatem „Piękny jest człowiek, gdy kocha”.

Istotnym celem wizyty w Domu Pomocy Społecznej było również uwrażliwienie młodzieży na los drugiego człowieka, zwrócenie uwagi na otaczający nas świat oraz na możliwość jego zmiany poprzez czynienie dobra na rzecz ludzi szczególnie go potrzebujących.