Nazywam się Michał Pogodziński i jestem sąsiadem dziesięciomiesięcznej Ariany Wasiak, u której miesiąc temu został zdiagnozowany guz na pniu mózgu. Potrzeba 2 MILIONY DOLARÓW, czyli ok 9 milionów złotych DO KOŃCA GRUDNIA! Jest to koszt operacji w Stanach Zjednoczonych. Polscy lekarze mogą tylko próbować zmniejszyć rozmiar guza, by dziewczynka mogła doczekać operacji w USA.

Jest to niesłychane, by tak małe dziecko od życia otrzymało tak duży rachunek, aby dożyć pierwszego dnia w przedszkolu, czy w szkole… Dlatego w imieniu rodziców, my sąsiedzi błagamy o pomoc dla małej Ariany.
Nasza sąsiedzka społeczność postanowiła się zorganizować i pomóc w zebraniu tak ogromnej kwoty – organizujemy kiermasze, licytacje, wpłacamy pieniądze, szukamy sponsorów i nagłaśniamy temat chorej dziewczynki, gdzie tylko się da.

Proszę o pomoc!

Wystarczy przesłać tego maila do pracowników, uczniów, rady rodziców, gdziekolwiek….
Być może wśród Państwa znajomych są osoby wpływowe, które mogą pomóc, choćby swoimi zasięgami – prośba o udostępnienie skarbonki na swoich profilach w mediach społecznościowych oraz jeżeli to możliwe to wpłatę do skarbonki Arianki.

Link do zbiórki na portalu siepomaga.pl - https://www.siepomaga.pl/arianka