Terminarz konsultacji dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2023/2024 

/konsultacje dla uczniów i rodziców odbywają się po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem przez dziennik Librus/ 

Lp. 

nauczyciel 

Termin konsultacji dla uczniów 

sala 

Termin konsultacji dla rodziców (ostatni tydzień miesiąca) 

sala 

1. 

Arak Anna 

Piątek 15.30-16.30. 

22 

Piątek 15.30-16.30. 

22 

2. 

Arszennik Katarzyna 

Poniedziałek 9.30-10.30 

Ś 

Poniedziałek 9.30-10.30 

Ś 

3. 

Bogusławska Alicja 

Czwartek 10.00-11.00 

Ś 

Czwartek 10.00-11.00 

Ś 

4. 

Bosek Magadalena 

Piątek 7.00-8.00 

18 

Piątek 7.00-8.00 

18 

5. 

Ciurkowska Anna 

Poniedziałek 15.05-16.05  

GL 

Poniedziałek 15.05-16.05  

GL 

6. 

Ciurkowska Beata 

Poniedziałek 15.30-16.30 

26 

Poniedziałek 15.30-16.30 

26 

7. 

Dubicka Katarzyna 

Środa 7.00-8.00 (co 2 tygodnie) 

25 

Środa 7.00-8.00 

25 

8. 

Dybowska Karolina 

Wtorek 14.35-15.35 

18 

Wtorek 14.35-15.35 

18 

9. 

Dzięcioł Piotr 

Środa 14.45-15.45 

36 

Środa, godz. 14.45-15.45 

36 

10. 

Gancwol Marzena 

Piątek 7.00-8.00 

22 

Piątek 7.00-8.00 

22 

11. 

Gradowska Urszula 

Wtorek 14.45-15.45 

GW 

Wtorek 14.45-15.45 

GW 

12. 

Gendek Mariusz 

Poniedziałek 7.00-8.00 

21 

Poniedziałek 7.00-8.00 

21 

13. 

Janecki Artur 

Czwartek 7.00-8.00 

7 

Czwartek 7.00-8.00 

7 

14. 

Janiszek Beata 

Poniedziałek 15.30-16.30 

23 

Poniedziałek 15.30-16.30 

23 

15. 

Jaroszuk Izabela 

Środa 14.45-15.45 

35 

Środa 14.45-15.45 

35 

16. 

Kałęcka Iwona 

Czwartek 9.30-10.30 

Ś 

Czwartek 9.30-10.30 

Ś 

17. 

Kałęcki Marek 

Wtorek 7.00-8.00 

20 

Wtorek 7.00-8.00 

20 

18. 

Koper Anna 

Czwartek 12.00-13.00 

P 

Czwartek 12.00-18.00

8 

19. 

Kotlarski Paweł 

Czwartek 16.00-17.00 

Pwf 

Czwartek 16.00-17.00 

Pwf 

20. 

Koziarska Aneta 

Wtorek 7.00-8.00 

36 

Wtorek 7.00-8.00 

36 

21. 

Lenart Jolanta 

Wtorek 8.30-9.30 

B 

Wtorek 8.30-9.30 

B 

22. 

Lenart Magdalena 

Piątek 7.00-8.00 

38 

Piątek 7.00-8.00 

38 

23. 

s. Lipińska Halina 

Wtorek 11.30-12.30 

P 

Wtorek 8.30-9.30 

B 

24. 

Łukasiewicz Iwona 

Środa 8.30-9.30 

B 

Środa 8.30-9.30 

B 

25. 

Majchrzyk Katarzyna 

Poniedziałek 7.00-8.00 

34 

Poniedziałek 7.00-8.00 

34 

26. 

Majewska Katarzyna 

Poniedziałek 13.30-14.30 

P 

Poniedziałek 13.30-14.30 

PN 

27. 

Mazur Grażyna 

Czwartek 14.40-15.40 (co 2 tygodnie) 

28 

Czwartek 14.40-15.40 (co 2 tygodnie) 

 

28 

28. 

Mazurek Marzena 

Środa 9.00-10.00 

26 

Środa 15.30-16.30 

26 

29. 

Mroczek Anna 

Środa 14.50-15.50 

P 

Środa 14.50-15.50 

P 

30. 

Ostrowska Anna 

Środa 15.30-16.30 

25 

Środa 15.30-16.30 

25 

31. 

Pasternak-Cebula Żaneta 

piątki od 7.00-8.00.00 

PP 

piątki od 7.00-8.00. 

PP 

32. 

Przybylska Agnieszka 

Poniedziałek od 15.45- 16.45 (co 2 tygodnie) 

P 

Poniedziałek od 15.45- 16.45 

P 

33. 

Stanios Irmina 

Wtorek 15.30-16.30 

Pwf 

Wtorek 15.30-16.30 

Pwf 

34. 

Stańczyk Konrad 

Czwartek 15.30-16.30 

28 

Czwartek 15.30-16.30 

28 

35. 

Stefaniuk Anna 

poniedziałek 9.50-10-35 

P2 

czwartek 16.30-17.30 

17 

36. 

Stefańska Zuzanna 

środa godz.14.45 - 15.45 

38 

środa godz.14.45 - 15.45 

38 

37. 

Szlędak Janina 

Wtorek 13.50-14.50 

9 

Wtorek 13.50-14.50 

9 

38. 

Szulich Urszula 

Czwartek 7.00-8.00 

24 

Czwartek 7.00-8.00 

24 

49. 

Szymczak Adrianna 

Wtorek 9.35-10.35 

23 

Wtorek 15.30-16.30 

23 

40. 

Trochim Małgorzata 

Środa 14.45-15.45 

35 

Środa 14.45-15.45 

35 

41. 

Wacewicz Wanda 

Poniedziałek 7.00-8.00 

29 

Poniedziałek 7.00-8.00 

29 

42. 

Wasilewska Ewa 

Poniedziałek 15.30-16.30 

GP 

Poniedziałek 15.30-16.30 

GP 

43. 

Wiśniewska Agata 

Piątek 14.40-15.40 (do drugi tydzień) 

38 

Piątek 14.40-15.40 (do drugi tydzień) 

38 

44. 

Wrzosek Ewa 

Czwartek 12.25-13.25 

21 

Czwartek 13.50-14.50 

21 

45. 

Zielińska -Benben Honorata 

Piątek 14.35-15.35 

7 

Piątek 14.35-15.35 

7 

 

 

P - pokój nauczycielski GL – gabinet logopedy PP - pokój pedagoga Pwf - pokój nauczycieli wfu B – biblioteka 

GP – gabinet psychologa Ś – świetlica