DSC08168więcej zdjęć w galerii

12.12.2011 wszyscy uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami uczestniczyli w Jubileuszowej Gali "Domofon ICE", która odbyła się w Europejskim Centrum Promocji Kultury Regionalnej i NarodowejMATECZNIK-MAZOWSZE”.

W Gali wziął udział także Pan Prezydent Pruszkowa, Pani Dyrektor oraz Pani Naczelnik Wydziału Edukacji.

Podczas Gali wszyscy uczestnicy zapoznali się ze szczegółami programu "Domofon ICE" oraz obejrzeli pokaz ratownictwa medycznego prowadzony przez przedstawiciela Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Przedstawiciele klas stworzyli trzyosobowe drużyny:

Drużyna A - po 1 przedstawicielu klas: 1A, 2A, 3A
Drużyna B - po 1 przedstawicielu klas: 1B, 2B, 3B
Drużyna C - po 1 przedstawicielu klas: 1C, 2C, 3C
Drużyna D - po 1 przedstawicielu klas: 1D, 2D, 3D

które wzięły udział w konkursie znajomości zasad ruchu drogowego. Konkurs poprowadził naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego - p. Wojciech Wójcik.

Wszystkie drużyny wykazały się perfekcyjną znajomością zasad ruchu drogowego i zajęły ex equo 1 miejsce oraz nagrody.

Po wielkich emocjach związanych z konkursem wystąpił Teatr "MASKA" z Krakowa z przedstawieniem pt. "Przygody smoka Emila".

Na zakończenie Gali każdy uczeń otrzymał zawieszkę "Domofon ICE" z własnym imieniem i nazwiskiem oraz numerami kontaktowymi do osób najbliższych.