Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

 

 WP 0000501

więcej zdjęć poniżej

Generalny Inspektor zorganizował konkurs dla uczniów szkół podstawowych,  gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych objętych Ogólnopolskim Programem Edukacyjnym Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane-twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych – inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli”.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do zainteresowania się problematyką ochrony prywatności i danych osobowych poprzez twórcze przedstawienie swoich przemyśleń na ten temat oraz wyłonienie laureatów wśród uczniów szkół, którzy wykażą się wiedzą i kreatywnością z zakresu tej tematyki.

Przedmiotem oceny były prace opowiadające krótką historię o fikcyjnym bohaterze przygotowane w formie komiksu  lub animacji komputerowej na ww. temat. Spośród wielu ciekawych prac nadesłanych na Konkurs, komisja wyłoniła laureatów konkursu.

Oliwia Święćkowska z klasy 3b otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 29 maja 2014 roku.

 

Odsłon artykułów:
2042073

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem