Szkoła Podstawowa nr 9

im. Marii Skłodowskiej - Curie

20161128_095755.jpg

więcej zdjęć w galerii

28 listopada klasa 5d udała się do warszawskiego Teatru Dramatycznego. Uczniowie zwiedzili kulisy i wszystkie zakamarki budynku umiejscowionego w Pałacu Kultury i Nauki. Zobaczyli między innymi kulisy sceny imienia Gustawa Holoubka - patrona teatru, sznurownię, garderoby aktorów, salę prób, pracownię stolarską i rekwizytornię. Piątoklasiści poznali wszystkie zawody związane z teatrem, organizację pracy teatru oraz teatralne przesądy. Niezwykła lekcja teatralna stała się możliwościa wejścia w rolę aktora i stanięcia na ogromnej scenie. Kto wie, może wśród uczniów klasy 5d znajdują się przyszli artyści?

Odsłon artykułów:
2616405

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem